Kalp ve Damar Cerrahisi

1996 yılında faaliyete geçen Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği'nde ilk operasyon 18 Eylül 1997 tarihinde gerçekleştirildi.
 
Kurulduğu günden itibaren bölgede sağlık alanında lider olan Özel Sani konukoğlu Hastanesi ve Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği zamanla yapılan ameliyatların sayısının ve çeşitliliğinin artması ile Türkiye genelinde saygın bir yer edinmiş, bölgede referans hastane konumuna gelmiştir.
 
Polikliniğimizde; koroner by pass cerrahisi, kalp kapak hastalıkları cerrahisi, doğumsal kalp hastalıkları cerrahisi, kapalı kalp ameliyatları, periferik damar hastalıkları cerrahisi gerçekleştirilmektedir.
 
Polikliniğimizde kalp ve damar cerrahisi branşında 3 ayrı ekip görev yapmaktadır.
 
Kalp ameliyatları laminar hava akımı olan hepa filtreli ameliyat salonlarında gerçekleştirilmektedir. Hastalarımız ameliyat sonrası tek kişilik ve süit odalarda kalmaktadır. Tamamı süit olan odalarda her yöne hareket edebilen elektrik kontrollü hasta yatakları, direkt telefon, özel banyo tuvalet, kablolu TV yayını ve merkezi klima sistemi bulunmaktadır
 
 
Hastanemizin KVC Kliniğinde ağırlıklı olarak, koroner by-pass cerrahisi uygulanmaktadır. Ayrıca, kalp kapak cerrahisi, doğuştan gelen kalp hastalıklarının, cerrahi olarak düzeltilmesi ameliyatları, her türlü damar ve varis ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Telefon: 0.342.211 50 00 (5132)


Güncelleme Tarihi: 22.07.2013 14:29:48