Genel Müdürün Mesajı

1993 yılında temeli atılan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 60.000 metrekare kapalı alan üzerinde 600 yatak kapasitesi, 10 ameliyathanesi, 114 yoğun bakım yatağı, son teknoloji ürünü tıbbi cihazları, 120 poliklinik odası ve konularında uzman 900 personeli ile Türkiye’nin yatak kapasitesi en büyük özel hastanesi olarak yalnız Gaziantep ve bölge illerine değil, komşu ülkelere de hizmet sunmanın haklı onurunu taşımaktadır.

Sanko Holding’in kurucusu merhum Sani Konukoğlu’nun, “Hastane kapısında beklemeyen, hastanenin kıymetini bilemez” sözünden yola çıkarak kurulan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 1996 yılından bu yana “en kısa zamanda”, “en ekonomik şekilde” teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak, güleryüzle, özveriyle ve yeterli donanımıyla hastaların beklentilerini karşılayan güvenilir ve tercih edilen hastane olarak sağlık hizmetine öncülük etmektedir. Yapılan büyük yatırımlar sonucu iki binada hizmet veren “A sınıfı” hastanemizde birçok branşın yanı sıra, organ nakli merkezi, kardiyovasküler cerrahi, kardiyoloji, ortopedi ve travmatoloji, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi konusundaki başarılarımız sadece Gaziantep’te değil, ülkemizde de gurur kaynağımızdır.


Sağlık sektöründe pek çok ilke başarıyla imza atan SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi, hizmet çıtasını her geçen gün daha da yükseltiyor. Sağlık hizmetinde sınır olmadığının bilinciyle geleceğe yönelik yaptığımız planlarda sizlerin desteğiyle kendimize çok daha büyük hedefler belirliyoruz.

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Sağlığınız en değerli varlığınız…

Dr. Yusuf Ziya YILDIRIM
Genel Müdür


Güncelleme Tarihi: 6/29/2019 9:09:03 AM