Genel Müdürün Mesajı

SANKO Üniversitesi Hastanesi olarak, çeyrek asrın getirdiği bilgi ve deneyimi, çağın gerekleriyle harmanlayarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Söz konusu insan sağlığıysa, aslolan yaptığınız işin bilinciyle hareket etmektir. Büyük sorumluluk ve yoğun çaba gerektiren sağlık sektörünün bölgemizdeki öncülerinden olan hastanemizde, bu bilinçle hastalarımıza hizmet veren dinamik ve uzman bir kadroya sahip olmak en büyük avantajlarımızdan biridir.

Sizlerden gelen talep ve verdiğiniz destekle Türkiye’nin tek çatı altında 600 yatak kapasitesine sahip en büyük özel hastanesi olma gururunu yaşıyoruz. Bu gururu; 2013 yılında sağlık temasıyla kurulan SANKO Üniversitesi’nin gücümüze güç katan akademik bakış açısıyla ve üçüncü basamak sağlık kuruluşu olmamızla taçlandırmış bulunuyoruz.

Bölgede Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi branşlarında referans bir hastane olmamız, Organ Nakli, Göğüs Cerrahisi, Endokrinoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Kulak Burun Boğaz, Tüp Bebek, Obezite ve Metabolik Cerrahi gibi pek çok branşta da sınırları aşarak uluslararası hastalar tarafından rağbet görmemiz, en büyük mutluluk kaynağımızdır.

Her geçen gün güçlü isimlerle genişlemeye devam eden uzman ve deneyimli kadromuz ve teknolojik altyapımızla sizlerden aldığımız güçle, sizlere hizmet ediyoruz.

Sağlığınızın hep en büyük servetiniz olduğu, güneşli günlerin hayatınızdan hiç eksilmediği günler dilerim.

Dr. Sermet KİLECİ
Genel Müdür


Güncelleme Tarihi: 8/8/2020 11:31:44 AM