ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDA 4 ORGAN NAKLİ

-GENEL MÜDÜR DR. YILDIRIM: “ORGAN NAKLİ MERKEZİMİZ SADECE GAZİANTEP DEĞİL, BÖLGE İÇİN DE BİR UMUT KAYNAĞI”

-ORGAN NAKLİ MERKEZİ SORUMLU HEKİMİ DOÇ. DR. YÜZBAŞIOĞLU:

-“BÖBREK NAKİLLERİNDE DONÖR AMELİYATLARIMIZ KAPALI YÖNTEMLE YAPILDIĞINDAN DOLAYI HASTALARIMIZ ÇOK KISA SÜREDE ESKİ YAŞANTILARINA DÖNEBİLİYORLAR”

Sağlık sektöründe kaliteli bir hizmet sunan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, organ naklinde de bölgenin umut kaynağı oldu.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, hastanenin Organ Nakli Merkezi’nin sadece Gaziantep değil, bölge için de bir “şifa merkezi” olduğunu söyledi.

“Organ Nakli Merkezimizin kuruluşunu gerçekleştirirken, verilebilecek en iyi hizmeti Gaziantep ve bölgedeki hastalara fark ücreti almadan ulaştırmayı hedeflemiştik” diyen Dr. Yıldırım, gelen taleplerin hedefi ne kadar doğru belirlediklerinin ve yaptıkları hizmetlerin yerine ulaştığını gösterdiğini kaydetti.

Organ Nakli Merkezi Sorumlu Hekimi Doç. Dr. Yüzbaşıoğlu ise organ nakli vericilerinin en büyük çekincelerinin bir daha eski sağlıklarına dönememeleri ve geç iyileşmeleriyle ilgili duydukları endişe olduğunu belirterek, hastanede uygulanan yöntemle ilgili şu bilgileri verdi:

“Organ vericilerimize uyguladığımız laparoskopik (kapalı) yöntemle çok kısa sürede eski yaşantılarına dönüyorlar. Öyle ki merkezimizde bugüne kadar gerçekleştirilen 144 nakilden ilk kez bir erkek, karısına böbreğini vererek, çok kısa sürede tekrar ayağa kalktı ve eşiyle bizzat kendi ilgilendi.”

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Nefroloji Uzmanı Dr. Erkan Mahsereci de organ naklinin öncelikle hayatta kalmak için gerekli olduğunu, ayrıca daha uzun ve daha iyi yaşam sağladığını bildirdi.

Dr. Mahsereci, diğer branşlarda olduğu gibi organ naklinde de Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nin her türlü altyapıya sahip olduğuna vurgu yaparak, “Bugüne kadar gerçekleştirilen ameliyatlarda başarı oranımız dünya ortalamasının üzerinde. Bununla gurur duyuyoruz” diyerek, mutluluğunu dile getirdi.

BÖBREK NAKLİ OLANLARIN HİKAYELERİ

  ”Öleceksek birlikte ölürüz dedim ve karıma böbreğimi verdim”

Osmaniye Bahçe’de yaşayan Hanım Altun (66), 4 yıl önce ağrı şikayeti ile sağlık kuruluşuna başvurduğunda, böbrekte kist teşhisi konulduğunu ve tedaviye başlanıldığını, ancak sonuç alınamadığını ifade etti.

Altun, 1.5 yıl önce şiddetli bir rahatsızlık geçirerek tekrar sağlık kuruluşuna gittiğinde acilen böbrek yetmezliği nedeniyle diyalize alındığına vurgu yaparak, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Oğlum çektiğim sıkıntılara dayanamayarak böbreğini vermek istedi. Ancak anne yüreğim, 5 çocuğu olan oğlumdan böbreğini almaya el vermedi. Ameliyat masasından kalkamama ihtimali de ortaya çıkınca, diyalize devam kararı alındı. Böylece çok sıkıntılı bir süreç başladı. Sağlık kuruluşları ve yoğun bakım üniteleri arasında mekik dokudum. Yaşadıklarımın en iyi tanığı olan eşim Mustafa Altun (58) 7 yıl önce anjiyo olmasına rağmen böbreğini vermek istedi.

Osmaniye’ye yakın olan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nin Organ Nakli Merkezi’nde yapılan başarılı nakilleri duyunca geldik, hemen tahlilleri yaptılar. Dokuların uyumlu çıkması üzerine hiç vakit kaybetmeden nakil kararı verildi. Bana böbreğini vermek için hiç tereddüt etmeyen eşime kıyamadım, bünyesi zayıf. Masada kalır diye korktum. Ama artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Şükürler olsun ikimiz de masadan sağlam kalktık. Allah eşimden razı olsun.”

Eşinin çok acı çektiğini ifade eden Mustafa Altun ise düşüncelerini şöyle aktardı:

“Hiç yanından ayrılmadım. Nereye giderse gittim. Bir Allah, bir hanımım var. İkimizin de annesi babası yok, birbirimizden başka kimsemiz yok. Çocukların hepsi kendi işinde, Allah rast getirtsin. Kahvaltı hazırladım, çayını yaptım. Yoğun bakımda kaldığında hiçbir şey yemedim içmedim. Eşimin durumuna dayanamadım. Ameliyata girerken ‘Hakkını helal et’ deyip helalleştik. Bana kapalı ameliyat yapıldı. Şu anda çok iyiyim. Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde çalışan ve burayı yaptıranlardan Allah razı olsun. İyi ki organ bağışı var.”

 “Oğlum babasına böbreğini verecekti, kıyamadım ben verdim”

Kahramanmaraş’ta yaşayan Sıddık Ağyar (49) ise soğuk algınlığı şikayetiyle 4 yıl önce gittiği hastanede böbrek yetmezliği teşhisi konulduğunu ve 6 ay diyalize girmesine rağmen tedaviden olumlu sonuç alamadığını söyledi.

“Belediye işçisi olduğum için diyaliz süreci çok sorun oldu. Çok sıkıntı çektim. 5 çocuğum var ve 21 yaşındaki büyük oğlum böbreğini vermek istedi” diyen Sıddık Ağyar’a, böbreğini hayat arkadaşı Melek Ağyar (45) veriyor.

Sıddık Ağyar süreçle ilgili şöyle konuştu:

 “Doç. Dr. Fatih Yüzbaşıoğlu’nu ve Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Organ Nakli Merkezi’ndeki başarılı operasyonları duyunca geldim. Hastanenin Kahramanmaraş’a yakın olması çok büyük bir avantaj. Farklı yerlere gitmemi istediler. Ama tercihim burası oldu. Çokta iyi oldu.  Sadece tek korkumuz çocuklar oldu. Onun dışında hiçbir şeyden korkmadım. Eşime çok teşekkür ederim Allah razı olsun ondan. Ne mutlu başkalarının organ vermesi, organ bağışı yapılsın. Umutsuz yüzler güler. Dr. Fatih Yüzbaşıoğlu’na, hemşirelere, tüm çalışanlara ve hastaneye çok teşekkür ederim.”

Oğlunun böbreğini babasına vermek istediğini duyunca ‘kıyamam oğluma’ diyerek, böbreğini veren Melek Ağyar, “Evde küçük çocuklarımız olduğundan daha önce cesaret edememiştik ancak testler yapılıp, dokular da tutunca hemen operasyonu başlattık. Şükürler olsun şimdi ikimiz de sağlıklıyız” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

  “Sevinçten hemşireye sarılıp ağladım”

Adıyaman’da yaşayan Elif Modaoğlu (22) böbrek rahatsızlığı ile 12 yaşında tanışıyor. Yüksek ateş, kusma ve ayaklarda şişkinlik nedeni ile hastaneye gittiğini anlatan Modaoğlu, duygularını şöyle paylaştı:

“23 gün üniversitede tedavi gördüm. 4 yıl sonra yüz felci, öksürük, yüksek tansiyondan dolayı tekrar hastaneye gittim. Böbreklerde küçülme olduğu bildirildi.  Diyalize başladık. 3 yıl diyalize girdim. Sürekli uyumak istiyordum. Yorgun oluyordum hiçbir şey yapmak istemiyordum.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Organ Nakli Merkezi’ne 1,5 yıl önce kaydımı yaptırdım. Uygun böbrek çıktı diye diyalizdeyken haber geldi. Sevinçten hemşireye sarılıp ağladım. Diyaliz sonrası hemen buraya geldik. Dokular tuttu. Gece 00.00’da ameliyata aldılar. Artık her istediğim yapacağım. İyi ki organ bağışı var. Yoksa bizim gibi genç insanların hayatı çok zor olurdu.”

Elif Modaoğlu, “Su içemiyordum, yemek az yiyordum, bir yere gidemiyordum, seyahate çıkamıyordum. Artık, bunların hepsini yapacağım. Bundan sonra böbreğime çok dikkat edeceğim. Herkesin bir can kurtarmasını isterim” diyerek, organ nakli için çağrıda bulundu.  

Anne Sevgi Modaoğlu ise “Halen şoktayız. Şu anda bile inanamıyorum. Hastane de her şey dört dörtlüktü. Mükemmel bir yer” diyerek kızının sağlığına kavuşmasından duyduğu sevinci paylaştı, hastanede gösterilen ilgiye teşekkür etti.  

 “Allah kimseyi diyalize mahkum etmesin”

Şanlıurfa’da yaşayan Sakine Çelik (24), 9 yıl önce baş ağrısı, baş dönmesi, nefes darlığı şikayeti ile gittiği hastanede acilen diyalize alındığını belirtti.

“Doktorlar böbreklerimin iflas ettiğini söyledi. Haftada 3 gün 4’er saat diyalize girdim” diyen Çelik, nakil süreciyle ilgili şunları kaydetti:  

“6 kardeşiz. Sadece bende böbrek rahatsızlığı var. 6 yıl önce Ankara’ya nakil için kayıt yaptırdım. 3 yıl öncede kaydımı başarılı nakillerle adını duyuran Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Organ Nakli Merkezi’ne aldırdım. Annem, babam ve kardeşlerim böbreklerini vermek istediler ama hiçbiriyle dokular uyuşmadı. Geçen yıl uygun kadavra çıktı ama yaşlı olduğu için olmadı. Yine de ümidimi kaybetmedim.”

 

Diyalizin çok sıkıntılı bir süreç olduğunu anımsatan Çelik, sözlerini şöyle tamamladı:

 

“Allah diyalize kimseyi düşürmesin. Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Organ Nakli Merkezi’nden uygun kadavra çıktığı haberi gelince çok sevindim, hiç zaman kaybetmeden geldik. Böbreğin uyduğunu duyunca sevinçten havalara uçtum.  Doktorumuz Doç. Dr. Fatih Yüzbaşıoğlu ve bizlere hizmet veren herkesten Allah razı olsun. Organ bağışı yapanlara çok teşekkür ederim. Allah yakınlarına sabır versin. Allah kimseyi diyalize mahkum etmesin. Bugünleri de gördüm ya, mutluyum.”

Güncelleme Tarihi: 4/22/2014

DİĞER HABERLER
 • KURBAN BAYRAMINDA SAĞLIKLI BESLENMEYE DİKKAT

 • YILBAŞI AKŞAMI NE YEMELİ VE NASIL YENMELİ -SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ BESLENME VE DİYET UZMANI MAVİ: “YILBAŞI GECESİ İÇİN TEMEL KURAL AZAR AZAR VE SIK YEMEKTİR”

 • -SANKO PARK SAĞLIK KULÜBÜ ETKİNLİĞİ -BESLENME VE DİYET UZMANI GÜLEN MAVİ, RAMAZAN AYINDA SAĞLIKLI BESLENME İNCELİKLERİNİ ANLATACAK

 • RAMAZAN AYINDA BESLENME -DİYETİSYEN AYŞE CEREN AYALP

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE ORGAN NAKLİ -NUH KAVUN: “KEŞKE HERKES ORGAN BAĞIŞINDA BULUNSA, BÜTÜN NAKİLLER KADAVRADAN YAPILABİLSE”

 • KARDEŞİNE BÖBREĞİNİ VERDİ -ŞANLIURFALI FATMA ATMACA, KARDEŞİ EMİNE’YE ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE BÖBREĞİNİ VERDİ -DOÇ. DR. YÜZBAŞIOĞLU “ORGAN NAKLİ BEKLEYEN HASTALAR İÇİN ÜMİT HİÇ BİTMEMELİ”

 • RAMAZAN BAYRAMI’NDA BESLENME UYARISI

 • KIZI BABASINA BÖBREĞİNİ VERDİ

 • SAĞLIK SPONSORLUĞU… -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’A SAĞLIK SPONSORU OLDU

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE ORGAN NAKLİ -BAŞARILI BİR NAKİLLE YENİDEN SAĞLIĞINA KAVUŞAN BÖBREK HASTASI İBRAHİM OYALI: -“ORGAN NAKLİ BİR MUCİZE. TEKRAR DOĞDUM”

 • SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ HEKİM KADROSUNU GENİŞLETİYOR -NÖROLOJİ UZMANI DR. DENİZ YÜCEL HASTA KABULÜNE BAŞLADI

 • OKUL ÇAĞINDAKİ ÇOCUKLARIN BESLENMESİNE DİKKAT -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ BESLENME VE DİYET UZMANI GÜLEN MAVİ: -‘’ÇOCUĞUN DOĞRU BESLENME ALIŞKANLIĞI KAZANMASINDA BÜYÜKLERİNİN TUTUMU ÇOK ÖNEMLİDİR”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ HEKİM KADROSUNU GENİŞLETİYOR -FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI DR. RIDVAN SAMİ ACAR, HASTA KABUL ETMEYE BAŞLADI

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE BÖBREK NAKLİ -KARDEŞİNE BÖBREĞİNİ VEREN HÜSEYİN YAKARYILMAZ: -‘’KARDEŞİMİ SAĞLIKLI GÖRMEK EN BÜYÜK MÜKAFAT OLDU”

 • HEMŞİRELİK HAFTASI -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE VE SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE KARANFİL DAĞITILDI

 • FEDAKAR BABA OĞLUNA BÖBREĞİNİ VERDİ -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BAŞARILI OPERASYONLA, 51 YAŞINDAKİ TURAN MARAKLI’NIN BÖBREĞİ OĞLUNA NAKLEDİLDİ

 • MENOPOZ DEĞERLENDİRMESİ -OPR. DR. ENGİN PALAZ: “MENOPOZ HASTALIK DEĞİL, GENEL KONTROL İÇİN ÖNEMLİ BİR DÖNEMEÇTİR”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ ORGAN NAKLİ MERKEZİ BİR ANNE VE OĞLUNUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ -DOÇ. DR. YÜZBAŞIOĞLU “BAŞARILI GEÇEN HER NAKİL BİZİM İÇİN GURUR KAYNAĞI OLURKEN, DİĞER HASTALAR İÇİN İSE BİR UMUT”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ OTM FUARI’NDA

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NE KADIN SAĞLIĞI KONFERANSI -SANKO ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOÇ. DR. ÖZKAPLAN: - “RAHMİ AĞZI KANSERİ, YUMURTALIK VE RAHİM KANSERİNDEN DAHA ERKEN YAŞTA GÖRÜLÜR”

 • ORGAN BAĞIŞI HAFTASI -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ, SANKO PARK’TA AÇTIĞI STANTTA ZİYARETÇİLERİ ORGAN BAĞIŞLARI KONUSUNDA BİLGİLENDİRİYOR

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE ORGAN NAKLİ -KADAVRADAN ORGAN NAKLİ YAPILAN KANİ ELMAS: -“YAŞADIKLARIMI DÜŞÜNÜNCE, BAŞTA ÇOCUKLARIM OLMAK ÜZERE, HERKESİ ORGAN BAĞIŞI YAPMAYA DAVET EDİYORUM”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ'NE TEŞEKKÜR PLAKETİ

 • ORGAN NAKLİNDE KARDEŞ DAYANIŞMASI -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BAŞARILI BİR OPERASYONLA AĞABEYİNDEN ALINAN BÖBREK, KARDEŞİNE NAKLEDİLDİ -AĞABEY İBRAHİM YILDIRIM: -“HAYAT KURTARMAK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ GAPSHOES FUARI’NDA

 • SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NİN PROJE ÇALIŞMALARI -TÜBİTAK TÜSSİDE UZMANLARI, HASTANENİN ÜNİVERSİTE EĞİTİM - ARAŞTIRMA HASTANESİ STANDARTLARINA ULAŞMASI İÇİN PROJE ÇALIŞMALARI BAŞLATTI

 • ASİD BAŞKANINDAN YENİ YIL MESAJI -DR. YUSUF ZİYA YILDIRIM: -“TÜM İNSANLARIN SAĞLIKLI VE MUTLU YILLAR GEÇİRMESİNİ DİLİYORUZ”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE “PROSTAT HASTALIKLARI VE TEDAVİSİ” ANLATILDI

 • 14 MART TIP BAYRAMI -GAZİANTEP – KİLİS TABİPLER ODASI YÖNETİMİ, ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 • “SINAV KAYGISI VE BAŞA ÇIKMA YÖNTEMLERİ”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ HEKİM KADROSUNU GENİŞLETİYOR -ÜROLOJİ UZMANI OPR. DR. MEHMET NECMETTİN MERCİMEK, HASTA KABULÜNE BAŞLADI

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ -DOÇ. DR. MEHMET FATİH YÜZBAŞIOĞLU, ORGAN NAKİL MERKEZİ SORUMLUSU OLARAK HASTA KABULÜNE BAŞLADI

 • YARIYIL TATİLİ İÇİN UYARILAR -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ UZMAN PSİKOLOG TÜMER: -‘’SÖMESTRDE MUTLAKA BİR TATİL PROGRAMI HAZIRLANMALI”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE BÖBREK NAKLİ -ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ BÖBREK RAHATSIZLIĞI ÇEKEN VE 3 YILDIR DİYALİZE GİREN KAHRAMANMARAŞLI 18 YAŞINDAKİ MAHZUN KOZDİBİ, 16 YAŞINDAKİ EVLATLARINI KAYBEDEN BİR AİLENİN ORGAN BAĞIŞI SAYESİNDE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE BÖBREK NAKLİ -60 YAŞINDAKİ MEHMET VURUCU, BAĞIŞLANAN BÖBREKLE HAYATA YENİDEN BAŞLADI

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE “MENOPOZ” ANLATILDI

 • İKİ KARDEŞ ORGAN NAKLİYLE HAYAT BULDU

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE HALKA AÇIK KONFERANS -“EKLEM KIKIRDAĞI TEDAVİSİNE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR” ANLATILACAK

 • SINAV ÖNCESİNDE KAYGIYI AZALTMANIN YOLLARI -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ PSİKİYATRİ UZMANI DR. ÇEKEM: -‘’PUANA ODAKLI DEĞİL YAPILAN ÇALIŞMANIN KARŞILIĞINI GÖRME BAKIŞ AÇISIYLA YAKLAŞMAK KAYGIYI AZALTIR’’

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ HEKİM KADROSUNU BÜYÜTÜYOR -UZMAN PSİKOLOG GÖKÇE TUĞSUZ DERTLİ, HASTA KABULÜNE BAŞLADI

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ GAPSHOES FUARI’NDA

 • DÜNYA KADINLAR GÜNÜ -SANKO ÜNİVERSİTESİ VE ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

 • BAŞARILI ORTOPEDİ AMELİYATIYLA SAĞLIĞINA KAVUŞTU

 • KIZINA İKİNCİ KEZ HAYAT VERDİ -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BAŞARILI BİR OPERASYONLA, 78 YAŞINDAKİ FELEKNAZ ARI, 3 ÇOCUK SAHİBİ KIZINA BÖBREĞİNİ VERDİ

 • TIP BAYRAMI -ASİD BAŞKANI DR. YILDIRIM, ‘’14 MART TIP BAYRAMI’’NI KUTLADI

 • 14 MART TIP BAYRAMI GÜLLERLE KUTLANDI -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ DR. YILDIRIM: -‘’HEKİMLERİMİZİN TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE ORGAN NAKLİYLE YÜZÜ GÜLDÜ -BÖBREK HASTASI 34 YAŞINDAKİ HABİBE FISTIK, YAPILAN BAŞARILI NAKİLLE SAĞLIĞINA KAVUŞTU -HASTANE GENEL MÜDÜRÜ DR. YILDIRIM: -‘’BAŞARILI NAKİLLERLE SEVİNCİMİZ VE GURURUMUZ ARTIYOR”

 • HEMŞİRELİK HAFTASI -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ BAŞHEMŞİRESİ ÖZYILMAZ: -“HEMŞİRELİK, İNSAN SEVGİSİ, ŞEFKAT VE SABIRLA YAPILAN MESLEKTİR”

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ ORGAN NAKLİYLE HAYATA BAĞLADI -İKİ GENÇ YAKINLARININ BAĞIŞLADIĞI ORGANLARLA SAĞLIKLARINA YENİDEN KAVUŞTU

 • KALP SAĞLIĞI İÇİN SİGARAYI BIRAKIN - ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ KARDİYOLOJİ UZMANI DR. SERÇELİK: -‘’ÜLKEMİZDE KALP DAMAR HASTALIKLARI, ÖLÜM NEDENLERİNİN BAŞINDA GELİYOR”

 • SANKO HOLDİNG, 23 NİSAN ÇOÇUKLARINI AĞIRLIYOR

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDA 4 ORGAN NAKLİ

 • ORGAN NAKLİ HAYAT KURTARIYOR -EŞİNİN BÖBREĞİ İLE SAĞLIĞINA KAVUŞAN HATİCE KORKMAZ: -“EŞİM BÖBREĞİMİ VERİRİM DEDİĞİNDE BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ ANLADIM”

 • HEMŞİRELİK HAFTASI -ANADOLU SAĞLIK İŞLETMELERİ DERNEĞİ BAŞKANI DR. YILDIRIM: “HEMŞİRELİK TÜM İNSANLARIN SAYGI DUYMASI GEREKEN ONURLU BİR MESLEKTİR”

 • KIZINA İKİNCİ KEZ CAN VERDİ -ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİNDE YAPILAN BAŞARILI OPERASYONLA 57 YAŞINDAKİ ANNE, DİYALİZE GİREN EVLİ KIZINA BÖBREĞİNİ VERDİ

 • ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ ORGAN NAKLİ MERKEZİ UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR