Uzm.Dr. Mehmet Ali CÜCE

Özgeçmiş:

Dr. Mehmet Ali CÜCE

1974 yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Hatay’da tamamladı. 1998 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bir süre Adıyaman’da pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2000 – 2005 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Radyoloji İhtisası yaptı. Nizip Devlet Hastanesi Radyoloji Ünitesi’nde 2 yıl süreyle çalıştıktan sonra 2007 – 2009 yılları arasında Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde Radyoloji Uzmanı olarak görev yaptı. 2009 – 2010 yılları arasında Hakkari’de askerlik hizmetini yerine getirdi.

Türk Radyoloji Derneği, Türk Manyetik Rezonans Derneği ve Türk Ultrasonografi Derneği üyesi olan Dr. Mehmet Ali Cüce, Çok Kesitli BT, BT Kardiyak Anjiografi ile ilgili çeşitli kurs ve seminerlere katımlı, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde 128 kesitli BT Cihazı ile bu alanda 2 yıl süreyle hizmet vermiştir.

Askerlik sonrası Ekim 2010 tarihi itibariyle Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde yeniden görev yapmaya başlayan Dr. Mehmet Ali Cüce evli ve 2 çocuk babasıdır, İngilizce bilmektedir.