Doç.Dr. Hatem KAZIMOĞLU

Özgeçmiş:

DR. ÖĞR. ÜYESİ HATEM KAZIMOĞLU:

1968 yılında Gaziantep’te doğan Dr. Öğr. Üyesi Hatem KAZIMOĞLU, ilk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladı.

1990 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Öğr. Üyesi Hatem KAZIMOĞLU mezuniyet sonrası bir süre 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde asistan olarak görev yaptı.

1994 - 1999 yılları arasında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kliniğinde ihtisasını tamamlayan Dr. Öğr. Üyesİ Hatem KAZIMOĞLU, aynı klinikte bir süre görev yaptıktan sonra 2011 yıllında Özel Sani Konukoğlu Hastanesinde çalışmaya başladı.

2007 - 2008 yıllarında Laparoskopik Üroloji, 2010 yıllında Peruktan Ürolojik Cerrahi alanlarında ve 2011 yıllında ise birebir Laparoskopik Cerrahi eğitimlerine katılan Dr. Öğr. Üyesi KAZIMOĞLU 2015 yıllında, SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda Dr. Öğr. Üyesi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2 çocuk babası olan Dr. Öğr. Üyesi KAZIMOĞLU, Türk Tabipler Birliği, Ulusal Üroloji Derneği, Endoüroloji Derneği, Türk Androloji Derneği, Ege Üroloji Derneği, Güneydoğu Anadolu Üroloji Derneği ve Avrupa Üroloji Derneği üyesidir.