Kalp ve Damar Cerrahisi

1996 yılında faaliyete geçen Hastanemiz Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği'nde ilk operasyon 18 Eylül 1997 tarihinde gerçekleştirildi.
 
Kurulduğu günden itibaren bölgede sağlık alanında lider olan hastanemiz Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği zamanla yapılan ameliyatların sayısının ve çeşitliliğinin artması ile Türkiye genelinde saygın bir yer edinmiş, bölgede referans hastane konumuna gelmiştir.
 
Polikliniğimizde; koroner by pass cerrahisi, kalp kapak hastalıkları cerrahisi, doğumsal kalp hastalıkları cerrahisi, kapalı kalp ameliyatları, periferik damar hastalıkları cerrahisi gerçekleştirilmektedir.
 
Kalp ameliyatları laminar hava akımı olan hepa filtreli ameliyat salonlarında gerçekleştirilmektedir. Hastalarımız ameliyat sonrası tek kişilik lüks odalarda kalmaktadır. Tamamı tek kişilik olan odalarda her yöne hareket edebilen elektrik kontrollü hasta yatakları, direkt telefon, özel banyo tuvalet, kablolu TV yayını ve merkezi klima sistemi bulunmaktadır
 
Hastanemizin KVC Kliniğinde ağırlıklı olarak, koroner by-pass cerrahisi uygulanmaktadır. Ayrıca, kalp kapak cerrahisi, doğuştan gelen kalp hastalıklarının, cerrahi olarak düzeltilmesi ameliyatları, her türlü damar ve varis ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Telefon: 0.342.211 50 00 (5132 - 5154)

Randevu: 0.850.811 87 65
 
e – randevu: www.sankotip.com


Güncelleme Tarihi: 7/22/2019 5:55:25 PM